Pandemia
Testowanie nauczycieli
Ministerstwo Zdrowia w ramach pilotażu badań przesiewowych na koronawirusa chce zrobić testy nauczycielom.
Minister Zdrowia Adam Niedzielski poinformował, że wciąż trwają prace nad koncepcją badań. Zostaną zrealizowane w regionach, gdzie było najwięcej zakażeń, jak Małopolska i Śląsk, oraz – dla
Drogi Czytelniku,
Pełny dostęp do artykułu i całego wydania jest płatny.
Polecamy zakup poprzez serwis: sklep.naszdziennik.pl oferujący szeroki wachlarz kanałów dostępu. .



