Mniej pielgrzymów św. Jakuba
Z powodu pandemii COVID-19 liczba pielgrzymujących do Santiago de Compostela jest znacznie mniejsza, pomimo trwającego Roku Jakubowego – podkreśliła Ewa Pawłowska, przewodnicząca Polskiego Stowarzyszenia Kulturalnego w hiszpańskiej Galicji. – W Santiago jest sporo ludzi, ale to w większości Hiszpani
Pozostało do przeczytania:
47%
Drogi Czytelniku,
Pełny dostęp do artykułu i całego wydania jest płatny.
Polecamy zakup poprzez serwis: sklep.naszdziennik.pl oferujący szeroki wachlarz kanałów dostępu. .

