Rajdy samochodowe Celem tytuł Dwa ostatnie rajdy sezonu, w tym rozpoczynający się już w piątek Rajd Hiszpanii, zadecydują o tym, czy Kajetan Kajetanowicz z pilotem Maciejem Szczepaniakiem zostaną mistrzami świata w kategorii WRC-3. LEAD W 2021 roku Polacy startujący w Škodzie Fabii Rally2 Evo pojawili się w pięciu imprezach i spisali się w nich rewelacyjnie. Trzy wygrali, w Estonii uplasowali się na drugim miejscu, tylko w Sardynii uzyskali ósmy wynik – ale i tak plasują się na drugiej pozycji w swej klasie, piętnaście punktów za Francuzem Yohanem Rosselem, który ma na swoim koncie o jeden start więcej. Jeśli w dwóch ostatnich rajdach Polacy znów spiszą się na miarę swych talentów i możliwości, będą mogli skutecznie powalczyć o realizację głównego celu, jakim był i jest mistrzowski tytuł. W piątek pojawią się w Hiszpanii, gdzie tym razem rywalizacja odbędzie się na szalenie przyczepnym asfalcie, jednak zdradliwym, bo pełnym nanoszonego brudu. – Najważniejsze będzie znalezienie odpowiedniego feelingu od samego początku. Spodziewam się, że różnice między załogami będą niewielkie i dlatego dobre tempo już na starcie da pewną przewagę. Stajemy do rywalizacji z szybkimi kierowcami, ale jestem przekonany, że pokazując nasze ogromne serce do walki, jesteśmy w stanie zaprezentować się tutaj z jak najlepszej strony – przyznał Kajetanowicz, startujący w barwach zespołu Lotos Rally Team. Tegoroczny Rajd Hiszpanii liczyć będzie 280,37 km oesowych. Pisk

Celem tytuł

Pisk

Dwa ostatnie rajdy sezonu, w tym rozpoczynający się już w piątek Rajd Hiszpanii, zadecydują o tym, czy Kajetan Kajetanowicz z pilotem Maciejem Szczepaniakiem zostaną mistrzami świata w kategorii WRC-3.

W 2021 roku Polacy, startujący w Skodzie Fabii Rally2 Evo, pojawili się w pięciu imprezach i

Pozostało do przeczytania:
83%

Drogi Czytelniku,

Pełny dostęp do artykułu i całego wydania jest płatny.
Polecamy zakup poprzez serwis: sklep.naszdziennik.pl oferujący szeroki wachlarz kanałów dostępu. Dostępna jest również płatność za pomocą sms.

Zalety kupna
w sklepie
  • koszt jednego numeru to 1,80 zł
  • w prenumeracie jest jeszcze taniej
  • dostęp w dwóch formach PDF oraz on-line
  • możliwość pobierania wydań ze strony sklepu
  • możliwość otrzymywania wydań drogą mailową
  • popularne formy płatności
Wysyłając
SMS-a
  • koszt jednego numeru to 3,69 zł
  • czasowy dostęp on-line

Płatność SMS za dostęp on-line do elektronicznego wydania Naszego Dziennika.

Wyślij sms o treści: DPNASZDZ na numer: 7355*

Koszt sms to: 3,69 zł (z VAT)

Otrzymasz zwrotny SMS z kodem dostępu do wykorzystania w ciągu 30 dni.

Wpisując kod poniżej uzyskasz dostęp on-line na okres 3 dni do wydania:

Środa, 13 października 2021, Nr 238 (7200)

* Aby wykonań płatność należy posiadać aktywną usługę SMS Premium.