Jedno pytanie:
Jak powstrzymać dechrystianizację Polski?
Mnie uczono, że w kościele w tabernakulum mieszka Bóg. Należy Go uczcić poprzez uklęknięcie i uczynienie znaku krzyża. Smutny to widok, kiedy o tym zapominamy. Dzisiaj zdarza się też, że wielu praktykujących katolików chaotycznie czyni znak krzyża. Dlatego uważam, że potrzebna jest katechizacja nie
Pozostało do przeczytania:
57%
Drogi Czytelniku,
Pełny dostęp do artykułu i całego wydania jest płatny.
Polecamy zakup poprzez serwis: sklep.naszdziennik.pl oferujący szeroki wachlarz kanałów dostępu. .

