Złotych ani dewiz nie zabraknie
Polska jest bezpieczna, krajowy system finansowy, bankowy pracuje normalnie – podkreślił wczoraj Adam Glapiński, prezes NBP. Zaznaczył, że dla chętnych do wymiany złotych ani dewiz nie zabraknie. Dodał, że bank w kontakcie z międzynarodowymi instytucjami poczynił w tej sprawie pewne kroki. Zapewnił, że jeśli obywatele będą chcieli nadal wymieniać waluty, to zostanie to zapewnione, choć – jak ocenił – dziś wymiana złotych na drogie dewizy „nie ma sensu”.

