Demontaż sowieckiego pomnika
W Brzegu (woj. opolskie) trwa rozbiórka pomnika żołnierzy Armii Czerwonej. – Demontaż odbywa się po uzgodnieniach pomiędzy władzami samorządowymi a IPN. Usuwanie pomnika jest w całości finansowane przez Biuro Upamiętniania Walk i Męczeństwa Instytutu Pamięci Narodowej. Prace potrwają kilka dni – pow
Pozostało do przeczytania:
66%
Drogi Czytelniku,
Pełny dostęp do artykułu i całego wydania jest płatny.
Polecamy zakup poprzez serwis: sklep.naszdziennik.pl oferujący szeroki wachlarz kanałów dostępu. .

