Tenis

Zagrali dla Ukrainy

Piotr Skrobisz

Czołowi tenisiści świata, na czele z Igą Świątek i Hiszpanem Rafaelem Nadalem, zagrali w Nowym Jorku w charytatywnych meczach na rzecz Ukrainy.

Tennis Plays For Peace – tak nazywało się wydarzenie, podczas którego Iga stworzyła deblową parę z Nadalem i zagrała z Amerykanami CoCo Gauff i Johnem Mc

Pozostało do przeczytania:
79%

Drogi Czytelniku,

Pełny dostęp do artykułu i całego wydania jest płatny.
Polecamy zakup poprzez serwis: sklep.naszdziennik.pl oferujący szeroki wachlarz kanałów dostępu. .

Zalety kupna
w sklepie
  • koszt jednego numeru to 3,90 zł
  • w prenumeracie jest jeszcze taniej
  • dostęp w dwóch formach PDF oraz on-line
  • możliwość pobierania wydań ze strony sklepu
  • możliwość otrzymywania wydań drogą mailową
  • popularne formy płatności