Tenis
Zagrali dla Ukrainy
Czołowi tenisiści świata, na czele z Igą Świątek i Hiszpanem Rafaelem Nadalem, zagrali w Nowym Jorku w charytatywnych meczach na rzecz Ukrainy.
Tennis Plays For Peace – tak nazywało się wydarzenie, podczas którego Iga stworzyła deblową parę z Nadalem i zagrała z Amerykanami CoCo Gauff i Johnem Mc
Drogi Czytelniku,
Pełny dostęp do artykułu i całego wydania jest płatny.
Polecamy zakup poprzez serwis: sklep.naszdziennik.pl oferujący szeroki wachlarz kanałów dostępu. .



