SERDECZNOŚCI
Szanowni Państwo!
Chciałabym bardzo Państwu podziękować, że zostałam Waszą laureatką i otrzymałam nagrodę. Spędziłam cudowne 10 dni w Konstancinie-Jeziornie na Rekolekcjach z Postem Daniela. Była to prawdziwa uczta dla ducha i dla ciała. Jeszcze raz serdecznie dziękuję i pozdrawiam.Joanna Małachowska z Katowic, wierna czytelniczka od wielu lat

