FOT. R. SOBKOWICZ
Pod patronatem „Naszego Dziennika”
Wizjonerzy z „Gazoliny”
„Wspólna praca, wspólny plon – sukces spółki paliwowej ’Gazolina’ w II RP” pod takim hasłem na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim odbyła się w poniedziałek i we wtorek konferencja naukowa poświęcona pionierskiej spółce.
– Dwudniowa konferencja na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim pozwoliła przedsta
Pozostało do przeczytania:
95%
Drogi Czytelniku,
Pełny dostęp do artykułu i całego wydania jest płatny.
Polecamy zakup poprzez serwis: sklep.naszdziennik.pl oferujący szeroki wachlarz kanałów dostępu. .

