Jedno pytanie:
Jaką książkę polecam Czytelnikom „Naszego Dziennika”?
Niedawno w Wydawnictwie Sióstr Loretanek ukazała się znakomita książka zatytułowana „Cud w eterze”. Jest to niezwykle ciekawy wywiad rzeka z o. dr. Tadeuszem Rydzykiem CSsR, dyrektorem Radia Maryja. To piękna opowieść o niezwykłym dziele, które od 32 lat formuje słuchaczy i uczy patriotyzmu. To obow
Drogi Czytelniku,
Pełny dostęp do artykułu i całego wydania jest płatny.
Polecamy zakup poprzez serwis: sklep.naszdziennik.pl oferujący szeroki wachlarz kanałów dostępu. .



