SIATKÓWKA
Nasi po awans
Zapewnienie sobie awansu do turnieju finałowego jest celem polskich siatkarzy na drugi turnieju Ligi Narodów, który od dziś do niedzieli rozgrywany będzie w Gliwicach.
Po pierwszym Biało-Czerwoni zajmują siódme miejsce w tabeli. W chińskim Linyi pokonali 3:0 Kubę i 3:2 Ukrainę oraz przegrali po 2
Drogi Czytelniku,
Pełny dostęp do artykułu i całego wydania jest płatny.
Polecamy zakup poprzez serwis: sklep.naszdziennik.pl oferujący szeroki wachlarz kanałów dostępu. .



