Fragmenty rozmowy na Kanale Zero Krzysztofa Stanowskiego z dr. Emilem Jędrzejewskim, 23 czerwca 2026 r.
Ślepi na patologie
Dr Emil Jędrzejewski: Ja tam [do Szpitala Południowego – przyp. red.] trafiłem trzy lata temu. Zobaczyłem rzeczy takie, nazwijmy to delikatnie – dziwne. Czyli w szpitalu, który jest fantastycznie narysowany, super zbudowany, intuicyjny dla lekarzy, dla pacjentów, na chirurgii spotkałem pacjentów w s
Drogi Czytelniku,
Pełny dostęp do artykułu i całego wydania jest płatny.
Polecamy zakup poprzez serwis: sklep.naszdziennik.pl oferujący szeroki wachlarz kanałów dostępu. .



