Kubot w ćwierćfinale
Łukasz Kubot i Robert Lindstedt awansowali do ćwierćfinału wielkoszlemowego turnieju tenisowego na kortach im. Rolanda Garrosa w Paryżu. Polsko-szwedzki debel pokonał Jonathana Erlicha z Izraela i Brazylijczyka Marcelo Melo 6:4, 7:6 (7-5). W drugiej rundzie gry podwójnej odpadły natomiast Katarzyna Piter i Gruzinka Oksana Kałasznikowa oraz Alicja Rosolska i Kanadyjka Gabriela Dabrowski.



