Polscy siatkarze wracają z Brazylii z tarczą
W młodych siła
Z jedną porażką i jednym, niespodziewanym, ale pięknym zwycięstwem wrócą z Brazylii polscy siatkarze, którzy w Marindzie rozpoczęli tegoroczne zmagania w Lidze Światowej. – Jestem dumny z zawodników – przyznał trener Stephane Antiga.
Francuski szkoleniowiec naszej narodowej drużyny zabrał za ocea
Drogi Czytelniku,
Pełny dostęp do artykułu i całego wydania jest płatny.
Polecamy zakup poprzez serwis: sklep.naszdziennik.pl oferujący szeroki wachlarz kanałów dostępu. .



