zdjecie

Z albumów naszych czytelników

Grzegorz Fryszczyn

Autobus dowożący z Warszawy do Zalesia Górnego w latach 30. pierwszych chętnych do zakupu działki na nowo powstającym osiedlu pod Warszawą. Właścicielem autobusu był Witold Wisłocki, który chciał stworzyć nowoczesne osiedle w II RP.