Zawsze z inicjatywą
Zanim zaczęłam posługiwać w biurze, nie sądziłam, że Pan Bóg powoła mnie do takiej służby – mówi pani Wanda z Biura Radia Maryja w Białymstoku, w którym działa już 21 lat.
Jedną z pierwszych inicjatyw, jakie podjęła z inspiracji toruńskiej rozgłośni, była pielgrzymka na Jasną Górę w 1993 roku.
Drogi Czytelniku,
Pełny dostęp do artykułu i całego wydania jest płatny.
Polecamy zakup poprzez serwis: sklep.naszdziennik.pl oferujący szeroki wachlarz kanałów dostępu. .



