Szpilka górą
Artur Szpilka pokonał jednogłośnie na punkty Tomasza Adamka w bokserskiej „walce roku”, która odbyła się w Arenie Kraków w obecności ponad 17 tysięcy widzów. Po jej zakończeniu „Góral” przyznał, że już więcej na ring nie wyjdzie.
To miało być wielkie starcie i takie było. Dziesięciorundowy pojedy
Drogi Czytelniku,
Pełny dostęp do artykułu i całego wydania jest płatny.
Polecamy zakup poprzez serwis: sklep.naszdziennik.pl oferujący szeroki wachlarz kanałów dostępu. .



