Donieck w ogniu walk
W Donbasie na nowo wybuchły zacięte walki. Strzały słychać było w centrum Doniecka.
Silne odgłosy detonacji usłyszano po raz pierwszy w nocy z soboty na niedzielę. Rozlegają się w pobliżu centrum Doniecka, który od siedmiu miesięcy jest opanowany przez separatystów. Ogień nasilił się około godzin
Drogi Czytelniku,
Pełny dostęp do artykułu i całego wydania jest płatny.
Polecamy zakup poprzez serwis: sklep.naszdziennik.pl oferujący szeroki wachlarz kanałów dostępu. .



