Recenzja
Poezja zwycięska
„Z Placu Zwycięstwa/ znowu zabrano przestępców –/ trzech chłopców/ z wizerunkiem Matki Najświętszej/ i słowami ’Boże coś Polskę’ na ustach” – tak pisała w jednym ze swoich wierszy w lipcu 1982 r. Teresa Boguszewska (Teresa Grodzicka-Królak). W stanie wojennym wiersze poetki recytowane były podczas M
Drogi Czytelniku,
Pełny dostęp do artykułu i całego wydania jest płatny.
Polecamy zakup poprzez serwis: sklep.naszdziennik.pl oferujący szeroki wachlarz kanałów dostępu. .



