Byliśmy u Mary w więzieniu
ROZMOWA z Szymonem, Polakiem z Bostonu
Widział się Pan z Mary Wagner w więzieniu…
– Odwiedziłem Mary Wagner wraz z żoną i synkiem. Mary bardzo się ucieszyła, kiedy zobaczyła naszego synka. Wypytywała o niego, o naszą rodzinę.
Chcieliśmy ją wesprzeć w walce, zapewnić o naszej modlitwie i o tym, że jest więcej osób, które myślą tak jak ona
Drogi Czytelniku,
Pełny dostęp do artykułu i całego wydania jest płatny.
Polecamy zakup poprzez serwis: sklep.naszdziennik.pl oferujący szeroki wachlarz kanałów dostępu. .



