Pogromy na Polakach
Dlaczego takie zbrodnie nie są badane, a zbrodniarze ujawniani?
W latach 1944-1989 nie było normalnej Polski, nie było zatem wolności badań naukowych, wszechstronnego dostępu do źródeł, możliwości publikacji. Była to Polska Ludowa, a w niej prewencyjna, bardzo ostra cenzura. Dokumenty istotne z punktu widzenia panowania komunistów trzymano po prostu „w areszcie”
Drogi Czytelniku,
Pełny dostęp do artykułu i całego wydania jest płatny.
Polecamy zakup poprzez serwis: sklep.naszdziennik.pl oferujący szeroki wachlarz kanałów dostępu. .



