Tenis
Iga z „3”, a Maja – „20”
Broniąca tytułu Iga Świątek będzie rozstawiona z numerem trzecim w rozpoczynającym się w poniedziałek wielkoszlemowym Wimbledonie. Z „20” wystąpi Maja Chwalińska.
„Trójka” Świątek wynika z jej miejsca w światowym rankingu – dokładnie takiego. Przed nią znajdują się tylko Kazaszka Jelena Rybakina
Drogi Czytelniku,
Pełny dostęp do artykułu i całego wydania jest płatny.
Polecamy zakup poprzez serwis: sklep.naszdziennik.pl oferujący szeroki wachlarz kanałów dostępu. .



