Tenis

Iga z „3”, a Maja – „20”

Piotr Skrobisz

Broniąca tytułu Iga Świątek będzie rozstawiona z numerem trzecim w rozpoczynającym się w poniedziałek wielkoszlemowym Wimbledonie. Z „20” wystąpi Maja Chwalińska.

„Trójka” Świątek wynika z jej miejsca w światowym rankingu – dokładnie takiego. Przed nią znajdują się tylko Kazaszka Jelena Rybakina

Pozostało do przeczytania:
81%

Drogi Czytelniku,

Pełny dostęp do artykułu i całego wydania jest płatny.
Polecamy zakup poprzez serwis: sklep.naszdziennik.pl oferujący szeroki wachlarz kanałów dostępu. .

Zalety kupna
w sklepie
  • koszt jednego numeru to 3,90 zł
  • w prenumeracie jest jeszcze taniej
  • dostęp w dwóch formach PDF oraz on-line
  • możliwość pobierania wydań ze strony sklepu
  • możliwość otrzymywania wydań drogą mailową
  • popularne formy płatności