Atak na siostry w Jerozolimie
Katolickie siostry zakonne w Jerozolimie są opluwane, a ich codzienność uprzykrzają wrzucane na teren Domu Polskiego kamienie i butelki
ROZMOWA / z s. Różą, elżbietanką z Jerozolimy
W ostatnim czasie ambasada polska w Jerozolimie przekazała informacje, że Nowy Dom Polski, który Siostry prowadzą, został obrzucony butelkami.
– Tak. Szklane butelki zostały przerzucone przez ogrodzenie naszego domu. Ponieważ ogrodzenie jest murowa
Drogi Czytelniku,
Pełny dostęp do artykułu i całego wydania jest płatny.
Polecamy zakup poprzez serwis: sklep.naszdziennik.pl oferujący szeroki wachlarz kanałów dostępu. .



