Miśkiewicz odchodzi

Pisk

Michał Miśkiewicz nie przedłuży kontraktu z Wisłą Kraków, co oznacza, że 1 lipca będzie mógł związać się z nowym pracodawcą. Bramkarz „Białej Gwiazdy” był jedynym piłkarzem ekstraklasy, który w minionym sezonie wystąpił we wszystkich 37 meczach od pierwszej do ostatniej minuty.