Więzienie dla dziennikarzy
Prezydent Egiptu zapowiedział, że nie będzie ingerować w werdykt sądu, który skazał na kary więzienia trzech dziennikarzy katarskiej telewizji Al-Dżazira.
Musimy szanować decyzje wymiaru sprawiedliwości i nie możemy ich krytykować, nawet jeżeli inni ich nie rozumieją – powiedział Abd el-Fatah es-Sis
Drogi Czytelniku,
Pełny dostęp do artykułu i całego wydania jest płatny.
Polecamy zakup poprzez serwis: sklep.naszdziennik.pl oferujący szeroki wachlarz kanałów dostępu. .



