Troje gra dalej
Agnieszka Radwańska, Łukasz Kubot i Jerzy Janowicz awansowali wczoraj do drugiej rundy wielkoszlemowego Wimbledonu. Odpadli Katarzyna Piter i Michał Przysiężny.
Radwańska dokończyła mecz rozpoczęty jeszcze w poniedziałek i przerwany przez opady deszczu. Nie miała problemów, w ładnym stylu, pewnie po
Drogi Czytelniku,
Pełny dostęp do artykułu i całego wydania jest płatny.
Polecamy zakup poprzez serwis: sklep.naszdziennik.pl oferujący szeroki wachlarz kanałów dostępu. .



