Zwycięstwo hokeistów
Polscy hokeiści na lodzie pokonali Włochów 3:1 (1:1, 1:0, 1:0) w towarzyskim meczu rozegranym w Mediolanie. Bramki dla Biało-Czerwonych zdobyli: Maciej Urbanowicz i dwie Bartłomiej Pociecha. Obie drużyny wystąpiły w rezerwowych składach.



