Pakiet niezgody
Wciąż nie ma porozumienia między lekarzami a resortem zdrowia w sprawie podstawowej opieki zdrowotnej. Kolejna tura negocjacji dzisiaj
Dotąd strony podpisały protokół uzgodnieniowy. – Porozumieliśmy się w kolejnych punktach, co do których były rozbieżności i wątpliwości, oraz uzgodniono termin kolejnego spotkania na poniedziałek – mówi rzecznik prasowy resortu zdrowia Krzysztof Bąk. Chodzi o uszczegółowienie niektórych zapisów w za
Drogi Czytelniku,
Pełny dostęp do artykułu i całego wydania jest płatny.
Polecamy zakup poprzez serwis: sklep.naszdziennik.pl oferujący szeroki wachlarz kanałów dostępu. .



