Policjanci zabici w Nowym Jorku
W Nowym Jorku uzbrojony mężczyzna zastrzelił dwóch policjantów siedzących w zaparkowanym oznakowanym radiowozie na Brooklynie. Sprawca uciekł na stację metra, gdzie strzałem w głowę odebrał sobie życie. Media podały, że napastnik miał w internecie zapowiadać odwet na funkcjonariuszach policji. Władz
Drogi Czytelniku,
Pełny dostęp do artykułu i całego wydania jest płatny.
Polecamy zakup poprzez serwis: sklep.naszdziennik.pl oferujący szeroki wachlarz kanałów dostępu. .



