RZĄD
Edukacja do zmiany
Likwidacja egzaminów dla szóstoklasistów i zniesienie tzw. godzin karcianych dla nauczycieli – to pierwsze ustawy oświatowe, jakie chce wprowadzić rząd.
Plany ministerstwa edukacji na ten rok omawiała podczas wczorajszego posiedzenia Rada Ministrów. Rząd rozpoczął już reformowanie oświaty, zwłaszcza
Drogi Czytelniku,
Pełny dostęp do artykułu i całego wydania jest płatny.
Polecamy zakup poprzez serwis: sklep.naszdziennik.pl oferujący szeroki wachlarz kanałów dostępu. .



