Mistrzostwa Europy piłkarzy ręcznych
Fe-no-me-nal-ni!!!
Niewiarygodnie dysponowani polscy piłkarze ręczni pokonali wczoraj w Krakowie Francję 31:26 (15:12), odnosząc trzecie zwycięstwo w trzecim meczu grupy A mistrzostw Europy. Wygrali ją, a do kolejnej fazy turnieju awansowali z kompletem czterech punktów na koncie.
Pojedynek z mistrzami świata Polacy
Drogi Czytelniku,
Pełny dostęp do artykułu i całego wydania jest płatny.
Polecamy zakup poprzez serwis: sklep.naszdziennik.pl oferujący szeroki wachlarz kanałów dostępu. .



