Episkopat
Pogłębiać wiarę
Ewangelizacja i misyjność Kościoła były tematem dwudniowych obrad Komisji Duszpasterstwa KEP.
W swoich wystąpieniach uczestnicy zakończonego wczoraj spotkania nawiązywali do tematu roku duszpasterskiego 2016/2017 „Świadectwo – misja – Idźcie i głoście”.
Podczas dyskusji zastanawiano się m.in. nad t
Drogi Czytelniku,
Pełny dostęp do artykułu i całego wydania jest płatny.
Polecamy zakup poprzez serwis: sklep.naszdziennik.pl oferujący szeroki wachlarz kanałów dostępu. .



