Dzieci z różańcem
„Jestem uczniem i misjonarzem Pana Jezusa” – pod tym hasłem na Jasnej Górze na XXVII pielgrzymce zebrały się dzieci zrzeszone w Podwórkowych Kołach Różańcowych. Doroczne spotkanie u Matki Bożej Częstochowskiej obfitowało w modlitwę, śpiewy i zabawę.
– Hasło tegorocznej pielgrzymki to „Jestem uczn
Drogi Czytelniku,
Pełny dostęp do artykułu i całego wydania jest płatny.
Polecamy zakup poprzez serwis: sklep.naszdziennik.pl oferujący szeroki wachlarz kanałów dostępu. .



