Triumf Zmarzlika
Bartosz Zmarzlik wygrał żużlowe Grand Prix na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu, piątą rundę indywidualnych mistrzostw świata. Zmagania, z powodu potężnej burzy, rozpoczęły się z trzygodzinnym opóźnieniem i w bardzo trudnych warunkach (część zawodników nie chciała w nich rywalizować). W serii zasad
Drogi Czytelniku,
Pełny dostęp do artykułu i całego wydania jest płatny.
Polecamy zakup poprzez serwis: sklep.naszdziennik.pl oferujący szeroki wachlarz kanałów dostępu. .



