Wygrana i porażka
Polskie siatkarki pokonały w Bangkoku Holandię 3:1 (25:17, 25:17, 14:25, 25:23) oraz przegrały 2:3 z Kanadą (23:25, 25:21, 16:25, 25:11, 13:15) w kolejnych meczach Ligi Narodów. Pierwsze dwa sety sobotniego starcia były prawdziwym pokazem siły podopiecznych Stefano Lavariniego, tak grających Biało-C
Drogi Czytelniku,
Pełny dostęp do artykułu i całego wydania jest płatny.
Polecamy zakup poprzez serwis: sklep.naszdziennik.pl oferujący szeroki wachlarz kanałów dostępu. .



