Orędzie z Medziugoria
Jestem Królową Pokoju
45 lat temu, 25 czerwca, Matka Boża objawiająca się w Medziugoriu przedstawiła się po raz pierwszy jako Królowa Pokoju. Dla promocji orędzia Królowej Pokoju także w Polsce powstaje Pallotyński Sekretariat Medjugorski.
Choć pierwsze zjawienie się Maryi na górze Podbrdo miało miejsce 24 czerwca 198
Drogi Czytelniku,
Pełny dostęp do artykułu i całego wydania jest płatny.
Polecamy zakup poprzez serwis: sklep.naszdziennik.pl oferujący szeroki wachlarz kanałów dostępu. .



