SIOSTRA TERESA POLECA:
Konfitura z jagód
» 2 kg jagód » 20 dag cukru
Jagody dokładnie przebieramy, myjemy i pozostawiamy na sicie, żeby woda obciekła. Następnie wsypujemy do miski, zasypujemy cukrem i mieszamy. Jagody z cukrem wkładamy do małych słoiczków i delikatnie ubijamy, potrząsając słoiczkiem. Na dno szerokie
Drogi Czytelniku,
Pełny dostęp do artykułu i całego wydania jest płatny.
Polecamy zakup poprzez serwis: sklep.naszdziennik.pl oferujący szeroki wachlarz kanałów dostępu. .



