Gratuluję i podziwiam
Chciałabym odnieść się do refleksji prof. Henryka Szydłowskiego, który obszernie opisał trudy dawnych czasów w artykule „Dlaczego ja żyję”. Przyznam, że poruszył mnie on do łez. I pękam z dumy. Nie do pomyślenia w dzisiejszych czasach, jak ciężkie było życie naszych rodziców, dziadków. I że w tak tr
Drogi Czytelniku,
Pełny dostęp do artykułu i całego wydania jest płatny.
Polecamy zakup poprzez serwis: sklep.naszdziennik.pl oferujący szeroki wachlarz kanałów dostępu. .



