Poznańskie sacrum
Dnia 28 czerwca 1981 roku, w ćwierć wieku po krwawej rozprawie komunistycznej władzy z robotnikami Poznania domagającymi się „chleba i wolności”, w stolicy Wielkopolski na placu Mickiewicza stanął pomnik ofiar będący jednym z symboli miasta – dwa poznańskie krzyże. Jego budowę umożliwiło dopiero pow
Drogi Czytelniku,
Pełny dostęp do artykułu i całego wydania jest płatny.
Polecamy zakup poprzez serwis: sklep.naszdziennik.pl oferujący szeroki wachlarz kanałów dostępu. .



