Szkocja bez funta?
Brytyjski minister finansów George Osborne oświadczył wczoraj, że niepodległość oznaczałaby dla Szkocji odejście od funta szterlinga. Powiedział, że nie mógłby poprzeć unii walutowej w razie secesji Szkocji. Agencja Reutera określa wystąpienie Osborne’a jako „najnowszą salwę” w brytyjskiej kampanii
Drogi Czytelniku,
Pełny dostęp do artykułu i całego wydania jest płatny.
Polecamy zakup poprzez serwis: sklep.naszdziennik.pl oferujący szeroki wachlarz kanałów dostępu. .



