To i owo
- Po wczorajszym sukcesie Justyny Kowalczyk liczba polskich medali zdobytych w zimowych igrzyskach wzrosła do 16. Wśród nich są cztery złote. Dzięki biegaczce z Kasiny Wielkiej i Kamilowi Stochowi zmagania w Soczi już możemy określić mianem najlepszych w historii. Medale są co prawda dwa, a cztery
Drogi Czytelniku,
Pełny dostęp do artykułu i całego wydania jest płatny.
Polecamy zakup poprzez serwis: sklep.naszdziennik.pl oferujący szeroki wachlarz kanałów dostępu. .



