Meksyk przed kanonizacją
W ramach duchowego przygotowania do kanonizacji bł. Jana Pawła II do katedry metropolitalnej w stolicy Meksyku wprowadzono jego relikwie. Wcześniej pielgrzymowały one do sanktuarium Matki Bożej z Guadalupe. Meksykanie z wdzięcznością wspominają postać błogosławionego Papieża Polaka, który odwiedził
Drogi Czytelniku,
Pełny dostęp do artykułu i całego wydania jest płatny.
Polecamy zakup poprzez serwis: sklep.naszdziennik.pl oferujący szeroki wachlarz kanałów dostępu. .



