zdjecie
Mistrzyni z Kasiny Wielkiej pobiegła wczoraj wspaniale
FOT. PAP G. MOMOT

Kowalczyk mistrzynią olimpijską! Drugi raz!

Wielki triumf Justyny

Piotr Skrobisz

Justyna Kowalczyk została wczoraj w Soczi mistrzynią olimpijską w biegu na 10 km techniką klasyczną. Brzmi to niewiarygodnie, zważywszy, że startowała ze złamaną piątą kością śródstopia, na środkach przeciwbólowych, a tymczasem zdeklasowała rywalki, mijając metę z ogromną przewagą nad drugą Szwedką

Pozostało do przeczytania:
95%

Drogi Czytelniku,

Pełny dostęp do artykułu i całego wydania jest płatny.
Polecamy zakup poprzez serwis: sklep.naszdziennik.pl oferujący szeroki wachlarz kanałów dostępu. .

Zalety kupna
w sklepie
  • koszt jednego numeru to 3,90 zł
  • w prenumeracie jest jeszcze taniej
  • dostęp w dwóch formach PDF oraz on-line
  • możliwość pobierania wydań ze strony sklepu
  • możliwość otrzymywania wydań drogą mailową
  • popularne formy płatności