Ekshumacje w ubeckim ogrodzie
W poniedziałek rozpocznie się trzeci etap ekshumacji na terenie dawnego ogrodu Więzienia Karno-Śledczego UB przy ulicy Kopernika w Białymstoku.
Na rozległym polu grobowym odkrytym w październiku 2013 r. prokuratorzy IPN, archeolodzy, antropolodzy i genetycy będą pracować miesiąc.
Głównym celem prac
Drogi Czytelniku,
Pełny dostęp do artykułu i całego wydania jest płatny.
Polecamy zakup poprzez serwis: sklep.naszdziennik.pl oferujący szeroki wachlarz kanałów dostępu. .



