Na „Więcej Europy”
Szanowni kandydaci!
Zacznijmy od tego:
Chcecie więcej Europy…
Czyli więcej… czego? Dyrektyw? Dyspozycji?
Nakazów? Wytycznych?
Pouczeń i wskazówek?
Instrukcji rozlicznych? Czyżby tu u nas było
w ustawy ubogo?
A może byście chcieli
więcej klubów go-go?



