Obama w Polsce
Prezydent Stanów Zjednoczonych Barack Obama za miesiąc odwiedzi Warszawę. Będzie też uczestniczył w brukselskim szczycie G7.
O planach Obamy poinformował Joe Biden, wiceprezydent USA. – Z przyjemnością ogłaszam, że w czerwcu prezydent Obama wróci do Europy. Złoży wizytę w Polsce podczas 25. rocznicy
Drogi Czytelniku,
Pełny dostęp do artykułu i całego wydania jest płatny.
Polecamy zakup poprzez serwis: sklep.naszdziennik.pl oferujący szeroki wachlarz kanałów dostępu. .



