Przy grobie Świętego
W duchu radości i dziękczynienia za kanonizację Jana Pawła II była sprawowana czwartkowa Msza św. przy grobie świętego Papieża.
Mszę św. koncelebrowało czterech biskupów i ponad 100 księży. Przewodniczył jej i homilię wygłosił ks. abp Marek Jędraszewski, metropolita łódzki i wiceprzewodniczący Konfe
Drogi Czytelniku,
Pełny dostęp do artykułu i całego wydania jest płatny.
Polecamy zakup poprzez serwis: sklep.naszdziennik.pl oferujący szeroki wachlarz kanałów dostępu. .



