Horror Iranu
Siatkarze Serbii (grupa A) i Iranu (D) wygrali wczoraj mecze na odbywających się w naszym kraju mistrzostwach świata.
Serbowie, którzy w sobotę zostali rozbici przez Polaków, grali we Wrocławiu z Argentyną. Przez dwa sety na boisku trwała wyrównana walka i nie było wiadomo, kto wyjdzie z niej zwy
Drogi Czytelniku,
Pełny dostęp do artykułu i całego wydania jest płatny.
Polecamy zakup poprzez serwis: sklep.naszdziennik.pl oferujący szeroki wachlarz kanałów dostępu. .



