KIELCE. W Muzeum Lat Szkolnych Stefana Żeromskiego od wczoraj prezentowana jest ekspozycja „Nieskończoność przypomnień. Kielce Stefana Żeromskiego”. Wystawa zorganizowana jest z okazji 150. rocznicy urodzin jednego z naszych najwybitniejszych prozaików i dramatopisarzy



