Atomowy szantaż
Rosja groziła Ukrainie użyciem broni jądrowej, jeśli ta nie przestanie walczyć z separatystami – twierdzi Kijów
Minister obrony Ukrainy Wałerij Hełetej oświadczył, że Rosja groziła użyciem broni jądrowej, jeśli Kijów nie zaprzestanie działań przeciwko prorosyjskim separatystom na wschodzie kraju. – Strona rosyjska już kilkakrotnie groziła nieoficjalnymi kanałami, że jeśli sprzeciw będzie kontynuowany, gotowa
Drogi Czytelniku,
Pełny dostęp do artykułu i całego wydania jest płatny.
Polecamy zakup poprzez serwis: sklep.naszdziennik.pl oferujący szeroki wachlarz kanałów dostępu. .



